Állásajánlatok
BELSŐÉPÍTÉSZETI PROJECT MANAGER (nemzetközi lakásfejlesztő)
A megbízó bemutatása / Our Client:
Ügyfelünk egy több mint 25 éve alapított, nemzetközi hátterű, és regionálisan aktív ingatlanfejlesztő cég. Irodaházakat, lakó és ipari ingatlanokat egyaránt fejlesztenek. A fejlesztés mellett komoly property és facility management tevékenységük is van. A magyar leányvállaltnál 60 fő dolgozik.
Jelenleg futó, budai, prémium lokációjú lakóingatlanfejlesztésükhöz keresünk új munkatársat. A projektben 107 lakást építenek 6 épületben. Ezzel párhuzamosan egy 60 ezer nm-es logisztikai fejlesztés van folyamatban.
Feladatok / Responsibilities:
  • Jelentési kötelezettség közvetlen felettese, a kivitelezési vezető felé.
  • Az Interior Design Team irányítása, beleértve az alvállalkozókat.
  • Az építészeti anyagkiválasztás (homlokzat, fit-out stb.) ismereteinek alkalmazása.
  • Belső munkacsoport koordinálása, melynek feladata az egyes lakásokra vonatkozó tervek és kiosztások kidolgozása a vevőkkel együtt
  • Szakági és építészeti tervek ütközéseinek feltárása, javaslattétel az elhárításra
  • A több lakásban is használni kívánt nagy mennyiségű anyagok (pl. burkolatok, konyhák stb.) beszerzéséhez tendereztetés
Elvárások / Requirements:
  • Építész vagy építőmérnöki diploma vagy szakirányú technikusi végzettség
  • Szakmai gyakorlat lakó- v. irodaingatlanfejlesztési projektben (pl. tervezőként, előkészítőmérnökként, belső építészként, fit-out mérnökként)
  • Érdeklődés a belsőépítészet iránt
  • Folyékony angolnyelv tudás (angolszász felettes)
  • ArchiCAD ismeretek
Ajánlat / Offer:
  • Kiváló, igényes munkakörnyezet ("A++" irodaház)
  • Jó lokáció (bel-Buda)
  • Kis, családias méretű cég, nemzetközi háttérrel
  • Versenyképes fizetés
  • Változatos munka, fejlődési lehetőség
Angol (és magyar) nyelvű önéletrajzát a cv@fodorhr.hu-ra várjuk