Állásajánlatok
ÁPOLÁSI IGAZGATÓ (félállás)
A megbízó bemutatása / Our Client:
Nem-állami fenntartású, kis-közepes méretű budapesti egészségügyi intézmény részére keresünk új munkatársat.
Feladatok / Responsibilities:
A kórház szakdolgozóinak irányítása, az ápolói, asszisztensi munka megszervezése:
  • beosztások készítése
  • oktatások szervezése
  • igénylések ellenőrzése
  • betegforgalom nyilvántartása
  • ágykoordináció
  • HR ügyek
Az ápolói terület szabályozása minőségbiztosítási folyamatleírások elkészítése, ellenőrzése, betartatása.
A menedzsment tagjaként a szervezeti célok megvalósításának segítése, abban aktív részvétellel.
Elvárások / Requirements:
  • felsőfokú végzettség
  • 5-10 év vezetői tapasztalat
  • számítógépes programok felhasználói szintű alkalmazása
  • érvényes működési nyilvántartási kártya, MESZK-kártya
  • udvarias, empatikus, segítőkész magatartás
  • erkölcsi normák betartása
  • oltási igazolás, védettségi igazolvány

Előny / Advantages:
  • angol nyelvtudás
Ajánlat / Offer:
  • az illetmény megállapítása a Eszjtv. alapján történik
  • Plusz juttatások:
    • térítésmentes üdülési lehetőség a dolgozó és közvetlen hozzátartozói részére
    • kedvezményes üdülési lehetőség gyermekeseknek (Balaton)
  • a kórház Covid-ellátás alól felmentett
Önéletrajzát a cv@fodorhr.hu-ra várjuk.