Állásajánlatok
CFO (Pénzügyi Igazgató)
A megbízó bemutatása / Our Client:
Ügyfelünk, egy több éve sikeresen működő, építőiparra specializálódott szoftverfejlesztő cég, a magyar és lengyel ingatlanszektor digitalizációjának zászlóshajója.
Szoftvereik iparági sztenderddé váltak, amelyeket a vezető generálkivitelező és fejlesztő cégek legtöbbje már használ. Az általuk szállított megoldások révén jelentősen gördülékenyebbé válik a készletgazdálkodás, a dokumentumkezelés és a minőségellenőrzéssel kapcsolatos kommunikáció és együttműködés.
Regionálisan több országban is jelen vannak, saját értékesítő csapat révén.

A cégcsoport árbevétele kb. 500 millió Ft, kb. 50 fős és jelenleg nem használ vállaltirányítási rendszert.

A cégcsoportnak két központja van: Miskolc és Budapest. A feladatkör zömében home officeból végezhető, de heti rendszerességgel meg kell jelenni minimum egyik központban.
Feladatok / Responsibilities:
  • külföldön illetve Magyarországon bejegyzett 5 társaság könyvelésének felügyelete két külső könyvelőcég segítségével
  • könyvvizsgálatok lebonyolítása
  • befektetőknek jelentések készítése
  • adatszolgáltatás K+F pályázatokhoz
  • a cég adminisztrációjának működtetése
  • számlázás magyar és nemzetközi partnereknek, a külföldi és magyar leányvállaltokból
  • üzleti terv nyomonkövetése
  • HR feladatok, munkaügy
  • céges rendezvények szerveztetése
  • szolgáltatások beszerzése
Elvárások / Requirements:
  • főkönyvelői vagy hasonló munkakörben szerzett pár éves tapasztalat
  • gyakorlat K+F pályázatokkal kapcsolatban
  • tárgyalóképes angolnyelv-tudás
  • felsőfokú végzettség
Előny / Advantages:
  • miskolci lakhely, vagy hajlandóság Miskolcon történő munkavégzésre
Ajánlat / Offer:
  • inspiráló környezet
  • versenyképes fizetés
  • rugalmas munkavégzés
  • belvárosi irodai környezet
  • fiatal csapat
Szakmai önéletrajzát a cv@fodorhr.hu e-mail címre várjuk.