Állásajánlatok
GAZDASÁGI VEZETŐ (IT cég, Miskolc, Budapest)
A megbízó bemutatása / Our Client:
A BauApp-Mobilengine csoport egy többéves múltra visszatekintő 60 fős IT vállalkozás. Miskolci és budapesti telephelyein kívül több országban is jelen vannak, így Lengyelországban, USA-ban, Angliában, Romániában stb. Termékeiket a vállalatok számára értékesítik projekt illetve előfizetéses alapon.
A cégcsoport árbevétele nemzetközi szinten kb. 500 millió Ft.
Jelenleg nem használnak vállalatirányítási rendszert.
Feladatok / Responsibilities:
  • Külföldön illetve Magyarországon bejegyzett 5 társaság könyvelésének felügyelete két külső könyvelőcég segítségével
  • Könyvvizsgálatok lebonyolítása
  • Befektetőknek jelentések készítése
  • Számlázás magyar és nemzetközi partnereknek, a külföldi és magyar leányvállaltokból
  • Üzleti terv nyomonkövetése
  • A cégcsoport pénzügyi műveleteinek tervezése, elemzése, koordinálása
  • Egyéb operatív tevékenységek irányítása (szolgáltatás és eszközbeszerzés, rendezvények, irodai infrastruktúra)
  • Céges adminisztrációs folyamatok fejlesztése és működtetése
  • EU-s és K+F pályázatokkal kapcsolatos ügyintézés
  • 2-3 beosztott munkájának összefogása
Elvárások / Requirements:
  • Magas szintű számviteli tudás és gyakorlat
  • Utazási hajlandóság Miskolcra (heti minimum 1-2 nap jelenlét) és Budapestre (szintén 1-2 nap jelenlét)
  • Hasonló munkakörben szerzett többéves tapasztalat
  • Érett, megbízható személyiség
  • Képesség a kis csapat vezetésére
  • Minimum erős alapfokú angol nyelvtudás
Előny / Advantages:
  • Gyakorlat pályázatokkal kapcsolatos jelentések készítésében
  • Miskolci vagy Miskolc környéki lakhely
  • Felsőfokú angolnyelv-tudás
Ajánlat / Offer:
  • 1-1,2 millió Ft bruttó alapfizetés + céges autó
  • Fiatalos, innovatív csapat
  • Jövőbemutató termékek
  • Fejlesztés központú, növekvő szervezet
  • Miskolci tartózkodás esetén szállás
Önéletrajzát a cv@fodorhr.hu-ra várjuk.