Állásajánlatok
HEAD OF RETAIL LEASING (Eston)
A megbízó bemutatása / Our Client:
Az Eston a legnagyobb magyar magánkézben lévő ingatlanügynökség, amely méreténél és szolgáltatási szinvonalánál fogva fogva komoly versenytársa a nemzetközi ügynökségeknek Magyarországon. A brit központú Savills-szel való partnerség révén nemzetközi kapcsolatrendszerrel is rendelkezik.

Komoly irodapiaci és PM jelenlét mellett, jelenleg adódó piaci lehetőségeket kihasználva indítják el a retail üzletágukat, aminek a jövendő vezetőjét keressük.

Feladatok / Responsibilities:
  • Akvirált portfólió kiértékelése, elemzése
  • A portfólió szükség szerinti újrapozicionálása
  • Az értékesítési stratégia meghatározása
  • Bérbeadás
  • További portfóliók akvirálása és integrálása a divízóba (kb. 1 év múlva)
  • Csapatépítés
Elvárások / Requirements:
  • Többéves retail bérbeadási tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol-nyelvtudás
  • Stratégiai látásmód
Előny / Advantages:
  • Vezetői képességek
Ajánlat / Offer:
  • Újonnan induló divízió kiépítésének lehetősége
  • Vezetői feladatok
  • Teljesítmény jutalmazása anyagi területen