Állásajánlatok
OPERÁCIÓS IGAZGATÓ
A megbízó bemutatása / Our Client:
Ügyfelünk, a BauApp, egy több éve sikeresen működő, építőiparra specializálódott szoftverfejlesztő cég, a magyar és lengyel ingatlanszektor digitalizációjának zászlóshajója.
Szoftvereik iparági sztenderddé váltak, amelyeket a vezető generálkivitelező és fejlesztő cégek legtöbbje már használ. Az általuk szállított megoldások révén jelentősen gördülékenyebbé válik a készletgazdálkodás, a dokumentumkezelés és a minőségellenőrzéssel kapcsolatos kommunikáció és együttműködés.
Regionálisan több országban is jelen vannak, saját értékesítő csapat révén.

Dinamikus növekedésük miatt keressük az új munkatársat, aki egyben az ügyvezetőt is helyettesíti.
Feladatok / Responsibilities:
  • az ügyvezető igazgató helyetteseként biztosítja a mindennapi olajozott működést
  • az IT infrastruktúra és a szervezeti folyamatok karbantartása és fejlesztése alvállalkozók segítségével
  • mini-projektek irányítása (pl. iroda-átalakítás, bútorozás, számítógéppark-fejlesztés)
  • a HR és az iroda működtetése alvállalkozók segítségével
  • beszerzés és üzemeltetés
Elvárások / Requirements:
  • sokrétű tapasztalat az üzemeltetés területén
  • tájékozottság és kapcsolatrendszer
  • felsőfokú végzettség
  • angol nyelvtudás
Előny / Advantages:
  • hasonló munkakörben szerzett gyakorlat
  • szakirányú végzettség
Ajánlat / Offer:
  • inspiráló környezet
  • versenyképes fizetés
  • rugalmas munkavégzés
  • belvárosi irodai környezet
  • fiatal csapat
Szakmai önéletrajzát a cv@fodorhr.hu e-mail címre várjuk.