Állásajánlatok
SZENIOR ÉRTÉKESÍTŐ
A megbízó bemutatása / Our Client:
A BauApp, egy több éve sikeresen működő, építőiparra specializálódott szoftverfejlesztő cég, a magyar és lengyel ingatlanszektor digitalizációjának zászlóshajója.
Szoftvereik iparági sztenderddé váltak, amelyeket a vezető generálkivitelező és fejlesztő cégek legtöbbje már használ. Az általuk szállított megoldások révén jelentősen gördülékenyebbé válik a készletgazdálkodás, a dokumentumkezelés és a minőségellenőrzéssel kapcsolatos kommunikáció és együttműködés.
Regionálisan több országban is jelen vannak saját értékesítő csapat révén.

Dinamikus növekedésük miatt keressük az új munkatársat.
Feladatok / Responsibilities:
  • a saját fejlesztésű szoftverek értékesítése építőipari kivitelezők, illetve építőanyag-gyártók és -kereskedők számára
  • értékesítés támogató kollégák munkájának szervezése az egyes értékesítési projektben
  • a telesales munkatársak által létrehozott ügyféltalálkozók lebonyolítása, személyesen vagy online
  • kapcsolattartás az ügyfelek felső- és középvezetőivel
  • a megoldások ismertetése az ügyfelekkel és az egyedi ügyféligények megértése
  • árajánlat-készítés és szerződéskötés: a projekt végigvitele a szerződés aláírásáig
  • új ügyfelek esetén részvétel a szoftverbevezetésben
  • tanácsadás és helyszíni ügyféltámogatás
  • az ügyfelektől kapott visszajelzések kezelése és szoros együttműködés a termékmenedzserekkel a fejlesztési lehetőségek kapcsán
  • a CRM rendszer napi szintű használata
Elvárások / Requirements:
  • B2B értékesítési tapasztalat
  • több mint 8 év direkt értékesítés
  • sikerrel értékesített közép- és nagyvállalatoknak
  • felsőfokú végzettség
  • min. 5 év gyakorlat ügyfelekkel való tárgyalásban és szerződések megkötésében
  • ügyfélközpontú hozzáállás
Ajánlat / Offer:
  • versenyképes alapbér, teljesítményarányos, vonzó jutalékrendszer és cégautó
  • fejlődési lehetőség
  • fiatalos csapat
  • izgalmas, inspiráló termék