Állásajánlatok
TERMÉKMENEDZSER (építőipari applikáció fejlesztésének irányítása)
A megbízó bemutatása / Our Client:
Ügyfelünk, a BauApp, egy több éve sikeresen működő, építőiparra specializálódott szoftverfejlesztő cég, a magyar és lengyel ingatlanszektor digitalizációjának zászlóshajója.
Szoftvereik iparági sztenderddé váltak, amelyeket a vezető generálkivitelező és fejlesztő cégek legtöbbje már használ. Az általuk szállított megoldások révén jelentősen gördülékenyebbé válik a készletgazdálkodás, a dokumentumkezelés és a minőségellenőrzéssel kapcsolatos kommunikáció és együttműködés.
Regionálisan több országban is jelen vannak, saját értékesítő csapat révén.

Dinamikus növekedésük miatt keressük az új munkatársat, aki az ügyvezető után a legfontosabb szereplő lesz a cégnél.
Feladatok / Responsibilities:
A digitális építés-menedzsment szoftver család termék fejlesztésének támogatása. Azaz:
  • termékfejlesztési stratégia, termék funkcionalitás, pozicionálás kidolgozása
  • termék UI/UX megtervezése, ügyfélélmény megtervezése és a megvalósítás kontrollálása
  • ügyfelektől érkezett funkciók iránti igények értékelése, feldolgozása és priorizálása
  • fejlesztési javaslatok kidolgozása megadott szempontrendszer szerint, és kommunikálásuk a fejlesztők felé
  • fejlesztési folyamat nyomonkövetése
  • értékesítő kollégák szakmai támogatása
  • az elkészült funkciók minőségének ellenőrzése
  • az új funkciók ügyfelek felé történő prezentálása

Elvárások / Requirements:
  • műszaki vagy közgazdász felsőfokú végzettség
  • néhány év releváns tapasztalat
  • magas intelligencia, strukturált gondolkodás
  • prezentációs készség
  • angolnyelv-tudás
  • komplex folyamatok és termékek átlátása
  • csapatszemlélet

Előny / Advantages:
  • építész- vagy építőmérnöki végzettség
  • BIM ismeret
  • építőipari tapasztalat
Ajánlat / Offer:
  • kreatív munka, nemzetközileg is innovatív és élenjáró fejlesztések
  • inspiráló környezet
  • versenyképes fizetés
  • rugalmas munkavégzés
  • belvárosi irodai környezet (max. 50% home office-szal)
  • fiatal csapat
Szakmai önéletrajzát a cv@fodorhr.hu e-mail címre várjuk.