Állásajánlatok
VÁLLALKOZÁSI / ÉRTÉKESÍTÉSI IGAZGATÓ (építőipari szoftver)
A megbízó bemutatása / Our Client:
Ügyfelünk, a BauApp, egy több éve sikeresen működő, építőiparra specializálódott szoftverfejlesztő cég, a magyar ingatlanszektor digitalizációjának zászlóshajója.
Termékeik az évek alatt iparági sztenderddé váltak, amit minden magára valamit adó és költségfókuszú generálkivitelező szívesen használ. Rendszereik használata révén a beruházási anyagköltség akár 10%-át is meg lehet takarítani, miközben nő az ellátás biztonsága.
Az általuk szállított megoldások révén jelentősen gördülékenyebbé válik a készletgazdálkodás és a minőségellenőrzéssel kapcsolatos kommunikáció.
Regionálisan több országban is jelen vannak, saját értékesítő csapat révén.

Dinamikus növekedésük miatt keressük az új munkatársat, aki az ügyvezető után a legfontosabb szereplő lesz a cégnél.
Feladatok / Responsibilities:
  • Szerződéskötés a piac legnagyobb szereplőivel (nagy generálkivitelezők és építőanyaggyártók ill. -kereskedők)
  • Sales és marketing stratégia kialakítása
  • 12 fős nemzetközi értékesítési és ügyfélszolgálati csapat irányítása, számonkérése, fejlesztése
  • Árbevétel növelése, beosztottak motiválása
  • Személyes kapcsolattartás a kiemelt ügyfelekkel
  • Csapat bővítése
  • Szoros együttműködés az ügyvezető-tulajdonossal, annak helyettesítése
Elvárások / Requirements:
  • Többéves gyakorlat
    • generálkivitelezőknek történő értékesítésben (mindegy, hogy szolgáltatást, szoftvert, terméket vagy rendszert) vagy
    • SaaS vagy más digitális termék értékesítésben
  • Felsőfokú végzettség
  • Emberek vezetésében szerzett gyakorlat
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Érdeklődés az informatika iránt és alapszintű ismeretek
Ajánlat / Offer:
  • Versenyképes alapbér
  • Céges autó
  • Akár a fizetés 100%-t is elérő jutalék
  • Részvétel a vezetői részvény programban
  • Rugalmas munkavégzés
  • Belvárosi irodai környezet
Szakmai önéletrajzát a cv@fodorhr.hu e-mail címre várjuk.